Teknomet Bilgisayar ile tanışın

Çok Sorun, Tek Çözüm. 

 

Hakkımızda

Teknomet Bilgisayar Network Bilişim Sistemleri

Donanım, Yazılım, Firewall ve teknolojik geliştirmeler üzerine verdiğimiz 15 yıl boyunca “çok sorun tek çözüm” anlayışı bizi işimize bağlı kılan en büyük etkenlerdendir. Projelerin büyüklüklerine bakmadan tümüne gösterilen özen kusursuz hizmet prensibini benimsemiştir. Kurulumları tamamlanan şirket, ofis ve kurumların Network alt yapı Firewall kurulumları ileri düzey güvenlik “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre ederek sergilemektedir. Bu yönergede bilgilerin data ve ofis içi loglarının güvenli bir şekilde Server, Qnap, Synology üzerinden yedeklenmelerini sağlayıp cryptolocker,  trojen, amvo, copy.exe ve diğer zararlı virüslerden etkilenmeden başarılı bir şekilde veri kaybı olmadan belirli tarih aralarında tam ve seçmeli olarak yedek almasına en kolay şekilde olanak sağlar.

Vizyonumuz; Bilişim Sektörü ilerleyişinde ileri düzey yön veren başarılı ve yaratıcı yapısıyla uluslararası projelerde söz sahibi olarak ülkemizde gururla sergileyebilmektir.

Misyonumuz; Teknomet Bilgisayar Bilişim Çözümleri olarak müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarına pratik, işlevsel, akılcı ve çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Ekip Arkadaşı

Yılın Deneyimi

Memnun Müşteriler

Trust

Neden bizi seçmelisiniz?

Teknomet Bilgisayar olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak birinci vazifemizdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teknik destek hizmeti sağlamaktayız. 

Teknomet Bilgisayar’ın teknik servis konusunda en temel felsefesi müşterilerine güvenilir, doğru, hızlı servis hizmetini, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.

Her türlü sorun ve ihtiyaçlarınıza çözüm getiren Teknomet Bilgisayar Ankara firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

Hızlı Teknik Destek

Sorunlara Hep Çözüm Üretmek

İlerleyen Teknoloji Takibi

Müşteri Memnuniyetine Önem Vermek

Yardım etmek için buradayız!

Telefon Numaralarımız

+90(542) 800 43 46

+90(312) 334 38 84

Ofisimiz

Demetgül Mahallesi Şehit Rıfat Çelik Sokak 19/B Demetevler Ankara

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 – 19:30
Hafta Sonu: 09:00 – 19:30