Size güven verir

Teknomet Bilgisayar’ın sizlere sunduğu güvenilir ve deneyimli teknik bilgi ile her zaman tercihiniz Teknomet Bilgisayar olacak.

HİZMETLER

Neler Yapıyoruz?

Laptop Onarımı / Masaüstü Bilgisayar Çözümleri

Daha Fazla

Laptop tamiri, anakart tamiri ve diğer elektronik kartlarınızın tamirini hizmet kalitesi ve verdiğimiz güven ile en doğru şekilde ön plana taşımaktayız. Notebook tamiri, board tamiri konusunda her türlü sorun ve ihtiyaçlarınıza çözüm getiren Teknomet Bilgisayar Ankara firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Bilgisayar Donanım Çözümleri

Daha Fazla

Teknomet Bilgisayar’ın teknik servis konusunda en temel felsefesi müşterilerine güvenilir, doğru, hızlı servis hizmetini, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.

Çok Sorun Tek Çözüm

Daha Fazla

Taşınabilir Harddiscler, flash bellek ve diğer harici medyalarınıza kopya alıp depolamak en doğrusu. Her an talihsizlik yaşanıp bilgisayara su dökülme, darbe alma gibi durumlarda çok hassas olan harddisclerin eloktromanyetik, optik ve mekanik gereçlerin, işlevselliklerini yitirdiği zamanlarda, bozulmaya yön verip bilgilerinize ulaşamadığınızda deneyim ve bilgilere dayalı olarak en hassas şekilde size bilgilerinizi geri veriyoruz.

Ankara Bilgisayar Laptop

Daha Fazla

Firmamız bir çok yazılım firmasıyla güvenilir iş ortaklığı yaparak ilerlemektedir. İstek ve talepler doğrultusunda uzman ekip ve deneyimleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sahip olduğumuz tecrübeler doğrultusunda IT bilgi işlem hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Uzman Ekip Kadrosu

Daha Fazla

Bilişim sektörünün en önemli olan faktörlerinden biriside yedeklerinizin doğru bir şekilde alınıp yedekleme ünitelerinize kopyalanmasıdır. Yıllık çalışmalarınızın, önemli projelerinizin bir virüs tarafından kilitlenip şifrelenmesine önlem alarak antivirüs ve firewall dan sonra kullanılması kesin olan yedekleme sistemini sağlam bir altyapı ile sizlere sunmaktayız.

19 Yıllık Tecrübe

Daha Fazla

Ankara’da Teknomet Bilgisayar Bilişim Güvenlik Danışmanlığı ve Çözümleri, Genel ağınızda olan güvenlik sistemi açıklarınızı dış tehlikelerden koruyarak sisteminizin güvenlik ortamına dahil edilip açıklarınızın kapanması için data ortamında güncel çözümler olarak hızlı bir şekilde rapor ve yayınları inceler.

Teknomet Bilgisayar

Daha Fazla

Data Center (Veri Merkezi) Bilgisayarlara bağlı olarak telekomünikasyonun veri ambarı depolama ünitelerini barından ve hizmetini veren bir tesistir. Sistem odası ve sunucu server odası olarak adlandırılan bu merkezler firmalara ait veriler ve sunucuların bulunduğu alanları barındırır.

Bizi Aramanız Yeterli

Daha Fazla

Temel, Gelişmiş Network sistemleri Uzak ve Yerel Alan olarak tüm iletişim hizmetleri siz değerli müşterilerimizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda Teknomet, uzman ekibiyle en iyi hizmet ve kalite doğrultusunda sunmaktadır.

Approach

Profesyonel IT Hizmetleri & Teknolojik Kadro

Aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere her zaman kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz.

İşinize Odaklanabilmeniz İçin Tamamen Bağlantılı Sistemler Oluşturuyoruz.

İstek ve talepler doğrultusunda uzman ekip ve deneyimlerimiz ile, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sahip olduğumuz siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Temel, Gelişmiş Uzak ve Yerel Alan olarak tüm iletişim , değerli müşterilerimizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda uzman ekibimiz ile en iyi hizmet ve kalite doğrultusunda sizlere sunulmaktadır.

BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Beş Küre, Tek Görev.

Teknomet Bilgisayar’ın teknik servis konusunda en temel felsefesi; müşterilerine güvenilir, doğru, hızlı servis hizmetini, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktır.

Gizlilik

ONARIM

DESTEK

Teknomet

GÖRÜNTÜ

YORUMLAR

İnsanlar Ne Diyor?

Fan ve macun bakımı için bıraktığım laptopumu gayet hızlı bir biçimde aldım. Hizmet ve iletişim konusunda güzel bir firma umarım böyle devam eder.
Kaan Üçler

Firmayı internetten buldum. Kızımın düşürdüğü laptop ortadan ayrılmış menteşeleri kırılmış ve şarj almıyordu. Daha önce farklı firmalarla görüştüm komple değişeceğini söyleyip fazla maliyet çıkarttılar. Teknomet Bilgisayar’a götürdüm sıfırı gibi çok sağlam şekilde yapıp aynı gün teslim ettiler. Yaptığı işlemlerin fotoğraflarını da paylaştılar tekrar teşekkür ederim ellerinize sağlık. İlgili kişilere tavsiye ediyorum.
Aysun Zafer

Lenovo marka laptopumuzda durduk yere oluşan aşırı ısınma görüntüde çizgi ve kararma sorunu vardı. daha öncesinde 3 bilgisayarcıya gitti. kimi kablo değiştirdi kimi lehim yaptı . 3 5 gün sonra tekrar aynı sorunlar olmaya başladı. Ahmet ustayı arkadaşım tavsiye etti. Cihazı teslim ettim. Meğer sorun kablo veya sokette değil ekran kartı çipindeymiş. Yaptığı işin garantisini vererek tamirini yaptı, 2 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Herkese tavsiye ediyorum işinde başarılı ustalar.
AKS Doğramacılık

3 yıldır hor kullandığım laptopuma hor kullanmam sırasında fazla miktarda kola döküldü. Buradan yorumları okuyarak geldim ve hem fiyat hem de hizmet açısından pişman olmadığım gibi aşırı memnun kaldım. Bu tarz arızalarınızda kesinlikle gözünüz kapalı gidip cihazınızı emanet edebilirsiniz
Yusuf Temiz

Yardım etmek için buradayız!

Telefon Numaralarımız

+90(542) 800 43 46

+90(312) 334 38 84

Ofisimiz

Demetgül Mahallesi Şehit Rıfat Çelik Sokak 19/B Demetevler Ankara

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 – 19:30
Hafta Sonu: 09:00 – 19:30