Laptop Bilgisayar Teknik Servis

16 Yıllık Tecrübe
0542-800-43-46 0312-334-38-84

Telefon Numaralarımız

+90(542) 800 43 46

+90(312) 334 38 84

Adres

Demetgül Mahallesi Şehit Rıfat Çelik Sokak 19/B Demetevler Ankara

Email

info@teknometbilgisayar.com

Yardım etmek için buradayız!

Laptop Onarımı / Masaüstü Bilgisayar Onarımı

Laptop tamiri, anakart tamiri ve diğer elektronik kartlarınızın tamirini hizmet kalitesi ve verdiğimiz güven ile en doğru şekilde ön plana taşımaktayız. Notebook tamiri, board tamiri konusunda her türlü sorun ve ihtiyaçlarınıza çözüm getiren Teknomet Bilgisayar Ankara firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Bilgisayar Donanım Hizmeti

Teknomet Bilgisayar’ın teknik servis konusunda en temel felsefesi; müşterilerine güvenilir, doğru, hızlı servis hizmetini, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktır.

Veri Kurtarma ve Yedekleme Planı

Taşınabilir Harddiscler, flash bellek ve diğer harici medyalarınıza kopya alıp depolamak en doğrusu. Her an talihsizlik yaşanıp bilgisayara su dökülme, darbe alma gibi durumlarda çok hassas olan harddisclerin eloktromanyetik, optik ve mekanik gereçlerin, işlevselliklerini yitirdiği zamanlarda, bozulmaya yön verip bilgilerinize ulaşamadığınızda deneyim ve bilgilere dayalı olarak en hassas şekilde size bilgilerinizi geri veriyoruz.

Yazılım ve İşletim Sistemleri Hizmetleri

Firmamız bir çok yazılım firmasıyla güvenilir iş ortaklığı yaparak ilerlemektedir. İstek ve talepler doğrultusunda uzman ekip ve deneyimleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sahip olduğumuz tecrübeler doğrultusunda IT bilgi işlem hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Yedekleme Nas Qnap Hizmeti

Bilişim sektörünün en önemli olan faktörlerinden biriside yedeklerinizin doğru bir şekilde alınıp yedekleme ünitelerinize kopyalanmasıdır. Yıllık çalışmalarınızın, önemli projelerinizin bir virüs tarafından kilitlenip şifrelenmesine önlem alarak antivirüs ve firewall dan sonra kullanılması kesin olan yedekleme sistemini sağlam bir altyapı ile sizlere sunmaktayız.

Güvenlik Duvarı Antivirüs Sistemi

Ankara’da Teknomet Bilgisayar Bilişim Güvenlik Danışmanlığı ve Çözümleri, Genel ağınızda olan güvenlik sistemi açıklarınızı dış tehlikelerden koruyarak sisteminizin güvenlik ortamına dahil edilip açıklarınızın kapanması için data ortamında güncel çözümler olarak hızlı bir şekilde rapor ve yayınları inceler.

Data Center Hizmeti

Data Center (Veri Merkezi) Bilgisayarlara bağlı olarak telekomünikasyonun veri ambarı depolama ünitelerini barından ve hizmetini veren bir tesistir. Sistem odası ve sunucu server odası olarak adlandırılan bu merkezler firmalara ait veriler ve sunucuların bulunduğu alanları barındırır.

Server Bakım Kurulum Hizmeti

Temel, Gelişmiş Network sistemleri Uzak ve Yerel Alan olarak tüm iletişim hizmetleri siz değerli müşterilerimizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda Teknomet, uzman ekibiyle en iyi hizmet ve kalite doğrultusunda sunmaktadır.